rafale

Kullanım örnekleri

rafale
flurry
icon arrow

flurry

Phonetic: "/ˈflʌɹi/"

Part Of Speech: noun


Definition: A light, brief snowfall.


Definition: A sudden and brief blast or gust; a light, temporary breeze.

Example: a flurry of wind


Definition: A shower of dust, leaves etc. brought on by a sudden gust of wind.


Definition: Any sudden activity; a stir.

Example: The day before the wedding was a flurry of preparations.


Definition: A snack consisting of soft ice cream mixed with small pieces of fruit, cookie crumbs, etc.


Definition: The violent spasms of a dying whale.


Definition: An occurrence of something (countable instances) in large numbers, happening suddenly or in a short period of time.

Example: The fencer landed a flurry of hits on her opponent.

icon arrow

flurry

Phonetic: "/ˈflʌɹi/"

Part Of Speech: verb


Definition: To agitate, bewilder, fluster.


Definition: To move or fall in a flurry.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.