putón verbenero

Kullanım örnekleri

putón verbenero
slut
icon arrow

slut

Phonetic: "/slʌt/"

Part Of Speech: noun


Definition: A sexually promiscuous woman or girl.

Example: She's a slut, but I love her.


Definition: Any sexually promiscuous person, often a gay man.


Definition: Someone who seeks attention through inappropriate means or to an excessive degree.

Example: a press slut


Definition: A disloyal individual; someone who does not commit to a particular thing.

Example: That guy was a job slut; he changed jobs way too often and quickly, to the point that employers will no longer hire him.


Definition: A slovenly, untidy person, usually a woman.


Definition: A bold, outspoken woman.


Definition: A female dog.


Definition: A maidservant.


Definition: A rag soaked in a flammable substance and lit for illumination.

icon arrow

slut

Phonetic: "/slʌt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To wear slutty clothing or makeup, or otherwise behave in a slutty manner.


Definition: (usually with around) To visit places frequented by men, with the intention of engaging in sexual intercourse by means of flirting.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.